2017 - 2018

Student Members

Two-Year terms expires May 21, 2019:

Chia Chi Liu (Beverly)

Devan Elliott

Two-Year term expires May 31, 2018:

Harley Rodriguez

One-Year term expires May 31, 2019:

Briauna Augustus

David Eller

Faculty/Staff Members

All serve a staggered 3-year appointment.

Term expires May 31, 2018:

Lynn Clopton (S)

Term expires May 31, 2019:

Dr. Burcu Ates (F)

Term Expires May 31, 2020:

Dianna Kim (F)

Non-Voting Chair

Dr. Keith Jenkins, Associate Vice-President for Student Affairs

Support Contact Person:

Luzi Espinosa, 294-3419 (Starting February 16th)

Lynn Clopton, 294-1780 (Interim Contact)