Service Awards - Alphabetical Listing

Service Awards - Alphabetical Listing

Look up any Service Awards recipient alphabetically:

A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | P | Q | R | S | T | W | Y

 

Henry D. Adair - Awarded 2004
 Lunelle Anderson - Awarded 2006
Robert "Tank" Baxter - Awarded 2002
 Dan Beto - Awarded 2010
Dr. James B. Bexley - Awarded 2014
 Kathy L. Bowman - Awarded 1999
Jon and Barbara Bright - Awarded 2014
 Gordon Brown - Awarded 2010
 Robert Lee Bruner - Awarded 2003
 George Buckow, Jr. - Awarded 1999
 Ray A. Burgess - Awarded 2003
J.A. "Jack" Chandler - Awarded 2000
 Dennis Culak - Awarded 2009
Thomas F. Davis - Awarded 2008
Joyce Walters Eveld - Awarded 2002
William P. Fleming - Awarded 2002
 Roland Jack Follis - Awarded 1999
 A. Davis Ford - Awarded 1998
 Tom Freeman - Awarded 2007
Nancy Gaertner - Awarded 2010
 Carolyn Gaines - Awarded 2000
 Toby Gates - Awarded 1998
 Doris Gimpel '59 - Awarded 2011
 Ron Goethals - Awarded 2005
 Larry Don Graves - Awarded 2001
 Karen Bain Gray '80, '90 - Awarded 2011
William P. Hall - Awarded 1998
 James F. Hanscom - Awarded 2007
 Patsy Harper - Awarded 1999
 H.P. "Hap" Harrington - Awarded 2005
 Richard "Rick" A. Hartley - Awarded 2005
 Marie Hayden - Awarded 2009
 J.J. Head - Awarded 2004
 Bobby J. Hilliard - Awarded 2002
 Johnny Holland - Awarded 1999
 John '75 and Nancy '79 Hoyt - Awarded 2011
 Derelys Hungarland - Awarded 2001
 Melvin Hunt - Awarded 2002
Janie Spencer Joyce - Awarded 1998
Lois W. Kolkhorst - Awarded 2008
 Jim Kuboviak - Awarded 2000
Robert "Bobby" Lane - Awarded 2007
Ron P. Mafrige - Awarded 2004
 John Magee - Awarded 2007
 Charles Mallery - Awarded 2000
 Bobby K. Marks - Awarded 2006
 Colleen Marks - Awarded 1999
 Cecelia P. Marquart - Awarded 2005
 Scott McCarley '73, '75 - Awarded 2011
 John McManners - Awarded 2010
 George D. Miles - Awarded 2008
 Bill E. Mills - Awarded 2000
 Jane Clements Monday - Awarded 1998
 Ivy Moss - Awarded 1999
 Guin Hugh Murray - Awarded 1998
 Kerry Murray - Awarded 2009
 Michael Murray - Awarded 2007
Mary Frances Park - Awarded 2003
John Peltier '72 - Awarded 2015
 Cindy Bilnoski Pierce - Awarded 2011
 Robert Daniel Pierce, Jr. - Awarded 2004
Michael P. O'Day - Awarded 2008
 James S. Olson - Awarded 2004
Ron Randleman - Awarded 2006
 James Renfro - Awarded 2001
 Billy F. Ringo - Awarded 2008
 Gerardo O. Ruiz - Awarded 2002
Joe and Winnie Sandel - Awarded 2009
 Patricia Shell - Awarded 2005
 Joanne N. Sikes - Awarded 2005
 Micah Slaughter - Awarded 2000
 Billy A. Smith, Sr. '79 - Awarded 2011
 Herman Smith - Awarded 2006
 W. Greg Smith - Awarded 2008
 Gene Sollock - Awarded 2006
 Jack Staggs - Awarded 1999
 Erin Steele - Awarded 2010
 Robb M. Stevenson - Awarded 2006
Chris Thompson - Awarded 2007
Alan Tinsley '72 - Awarded 2015
 George Robert Vick - Awarded 2003
E. Don Walker, Jr. - Awarded 1998
 Patricia A. Williams - Awarded 2004
 Tracy Williams - Awarded 2001
 Leroy Wilkinson - Awarded 1999
 Nancy Perkins Wilson - Awarded 2004
 James Wood - Awarded 2001
 

 

Back to the Distinguished Alumni Page